KONTAKTY

TeraPlus.cz
Kancelář Na pastvisku 10, Opava
Sklad Ratibořská 172, Opava
tel: +420 774 599 733 (10-17 hod)
info(a)teraplus.cz
Dotaz na stav objednávky pouze emailem

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Jak Nakupovat
Jak nakupovat

 

Doprava:

Osobní odběr je možný v našem sídle v Opavě a to po předchozí telefonické domluvě. Neprovozujeme kamennou prodejnu s pevně stanovenou otevírací dobou.

Zasílání v rámci ČR je možné Českou poštou, je to totiž jediná firma, která umožňuje přepravu živého obsahu - krmného hmyzu a rostlin. Žádná jiná firma v ČR (PPL, DHL, Zásilkovna atd.) to neumožňuje. Zasíláme třemi službami - jako balík do Balíkovny, Do ruky a Na poštu. Nejlevnější je Balík do balíkovny, doprava touto službou stojí jen 69,-Kč. Jedná se o konkurenci Zásilkovny, která funguje podobně. Balík vám bude doručen na vybranou pobočku České pošty nebo do jednoho z velkého množství partnerských obchodů. Jejich počet se neustále rozšiřuje. Při vyzvednutí na poště je výhodou přednostní odbavení. Na poště strávíte jen pár minut a balík může vyzvednout kdokoliv, komu dáte specifický kód, doručený v sms. Obdobná je služba Balík na poštu. Tato šlužba funguje na všech, i těch nejmenších poštách. Balíkovnu a Balík na poštu doporučujeme pro doručování krmného hmyzu a živých rostlin a to zejména ve velmi chladném a naopak horkém období. Balík je většinou již od rána připraven k vyzvednutí a necestuje třeba ještě půl dne v dodávce při rozvozu. Balík do ruky je klasika s dovozem až domů. U všech tří služeb je standartní dodání druhý den po podání.

Zasílání na Slovensko a do dalších zemí EU je možné jen po předchozím zaplacení. Doprava stojí 250,-Kč. Všechny ceny jsou zobrazeny také v Eurech - u zboží zaokrouhleně, přesně pak v pokladně.

 

Platba:

Platba v hotovosti je možná při osobním předání v Opavě a při našem rozvozu. Za tento způsob platby se nic nepřiplácí.

Platba dobírkou je stále nejpoužívanějším způsobem úhrady za objednávku v našem eshopu. Cena dobírkovného je 49,-Kč.

Platba převodem je nejvýhodnějším způsobem úhrady objednávky při odesílání Českou poštou. K ceně dopravy se nic nepřiplácí, oproti platbě dobírkou tak ušetříte 40,-Kč! Peníze jsou na našem účtě obvykle druhý den po odeslání.

Při odesílání objednávky do zahraničí, lze kromě převodu mezi bankovními účty, využít také převod prostřednicví služby Western Union. Funguje na většině pošt a směnáren. Hlavní výhodou je, že jsou prostředky u nás ještě tentýž den, takže obratem můžeme objednávku expedovat.

Při zadání platby převodem mezi bankovními účty, nebo službou Western Union, vyčkejte na podrobné informace, které obdržíte emailem!