KONTAKTY

TeraPlus.cz
Na pastvisku 10
74705 Opava
tel: +420 774 599 733
info@teraplus.cz

Jak Nakupovat
Jak nakupovat

 

Doprava:

Osobní odběr je možný v našem sídle v Opavě a to po předchozí telefonické domluvě. Neprovozujeme kamennou prodejnu s pevně stanovenou otevírací dobou.

V rámci České republiky zasíláme Českou poštou. Tato doprava stojí 114,-Kč. U objednávek nad 2499,-Kč je doprava ZDARMA! Číslo balíku Vám pošleme emailem obratem po odeslání. Pozici balíku si můžete ověřit v systému Sledování zásilek na strákách České pošty (https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka). Pokud Vás doručovatel nezastihne doma, budete si moci balík vyzvednout během následujících sedmi dnů na své poště. Můžete také požádat poštu o nový pokus o doručení ve Vámi stanovený den a hodinu. Za tuto službu se nic nepřiplácí!

Sami rozvážíme po Moravě a Slezku. Ostravsko a další regiony v bezprostředním okolí města Opavy zavážíme každý týden, obvykle ve čtvrtek, Střední a Jižní Moravu zavážíme 1x za měsíc, obvykle ke konci kalendářního měsíce. Náš rozvoz je cenově zvýhodněn, doprava stojí 80,-Kč. Zejména u živého hmyzu a rozměrného či křehkého zboží je výhodou garance doručení ve 100% stavu, kterou při doručování třetí stranou nejsme schopni garantovat.

Na Slovensko a do dalších zemí EU zasíláme Českou poštou a to jen po předchozím zaplacení. Doprava stojí 250,-Kč. Všechny ceny jsou zobrazeny také v Eurech - u zboží zaokrouhleně, přesně pak v pokladně.

 

Platba:

Platba v hotovosti je možná při osobním předání v Opavě a při našem rozvozu. Za tento způsob platby se nic nepřiplácí.

Platba dobírkou je stále nejpoužívanějším způsobem úhrady za objednávku v našem eshopu. Cena dobírkovného je 49,-Kč.

Platba převodem je nejvýhodnějším způsobem úhrady objednávky při odesílání Českou poštou. K ceně dopravy se nic nepřiplácí, oproti platbě dobírkou tak ušetříte 49,-Kč!

Při odesílání objednávky do zahraničí, lze kromě převodu mezi bankovními účty, využít také převod prostřednicví služby Western Union. Funguje na většině pošt a směnáren. Hlavní výhodou je, že jsou prostředky u nás ještě tentýž den, takže obratem můžeme objednávku expedovat.

Při zadání platby převodem mezi bankovními účty, nebo službou Western Union, vyčkejte na podrobné informace, které obdržíte emailem!