KONTAKTY

TeraPlus.cz
Na pastvisku 10
74705 Opava
tel: +420 774 599 733
info@teraplus.cz

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 299 Kč (12 €)
naše cena 89 Kč (4 €)

Jak Nakupovat
Jak nakupovat

 

Doprava:

Osobní odběr je možný v našem sídle v Opavě a to po předchozí telefonické domluvě. Neprovozujeme kamennou prodejnu s pevně stanovenou otevírací dobou.

V rámci České republiky zasíláme Českou poštou a to třemi službami - jako balík do Balíkovny, do ruky a na poštu. Doprava stojí již od 69,-Kč. Nejlevnější je Balík do balíkovny. Jedná se o obdobu známé Zásilkovny a Uloženky. Balík vám bude doručen na vybranou větší poštu. Jejich počet stále narůstá, aktuálně jich je v ČR přes 230. Obdobná je služba Balík na poštu. Pošt, kde tato služba funguje je ale mnohem více. Tuto službu doporučujeme pro doručování krmného hmyzu a živých rostlin a to zejména ve velmi chladném a naopak horkém období. Balík je většinou již od rána připraven k vyzvednutí na poště a necestuje třeba ještě půl dne v dodávce při rozvozu. Balík do ruky je klasika s dovozem až domů. U všech tří služeb pošta garantuje doručování již druhý den po podání k přepravě.

Proč zasíláme jen Českou poštou? Je to jediná přepravní firma v ČR, která má povolenu přepravu bezobralých živočichů (krmného hmyzu apod.) a živých rostlin.

Sami rozvážíme po Moravě a Slezku. Ostravsko a další regiony v bezprostředním okolí města Opavy zavážíme jednou týdně, Střední a Jižní Moravu zavážíme 1x za měsíc, obvykle na přelomu kalendářních měsíců. Zejména u živého hmyzu a rozměrného či křehkého zboží je výhodou garance doručení ve 100% stavu, kterou při doručování třetí stranou nejsme schopni garantovat.

Na Slovensko a do dalších zemí EU zasíláme Českou poštou a to jen po předchozím zaplacení. Doprava stojí 250,-Kč. Všechny ceny jsou zobrazeny také v Eurech - u zboží zaokrouhleně, přesně pak v pokladně.

 

Platba:

Platba v hotovosti je možná při osobním předání v Opavě a při našem rozvozu. Za tento způsob platby se nic nepřiplácí.

Platba dobírkou je stále nejpoužívanějším způsobem úhrady za objednávku v našem eshopu. Cena dobírkovného je 49,-Kč.

Platba převodem je nejvýhodnějším způsobem úhrady objednávky při odesílání Českou poštou. K ceně dopravy se nic nepřiplácí, oproti platbě dobírkou tak ušetříte 40,-Kč! Peníze jsou na našem účtě obvykle druhý den po odeslání.

Při odesílání objednávky do zahraničí, lze kromě převodu mezi bankovními účty, využít také převod prostřednicví služby Western Union. Funguje na většině pošt a směnáren. Hlavní výhodou je, že jsou prostředky u nás ještě tentýž den, takže obratem můžeme objednávku expedovat.

Při zadání platby převodem mezi bankovními účty, nebo službou Western Union, vyčkejte na podrobné informace, které obdržíte emailem!